Partaker Елита Z14 15 Инчен Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир за Celeron 1037u Индустриски Екран на Допир Панел PC 2MM Panel
Ново

Partaker Елита Z14 15 Инчен Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир за Celeron 1037u Индустриски Екран на Допир Панел

DEN 20976.00
DEN 22080.00

Во форма достапна за нарачката


Број на модел : Partaker Елита Z14 Големина на Екран : 15 Инчен Преден Панел : 2 MM Ултра Тенок Отворање Дупка Големина : 358*290mm (Должина*Ширина) Екран Type : Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир ПРОЦЕСОР : Intel Celeron 1037u Dual-Core 1.8 Ghz, OS : Windows Или Linux RAM/SSD/HDD : Максимум 8 G RAM меморија, 1* MSATA + 1*2.5 Инчен HDD I/O : 4*USB2.0/2*COM / 1* LPT СТР arallel Port I/O : 1*VGA/1*HDMI/1*RJ45 (Двоен RJ45 Факултативна, контактирајте со нас за тоа) I/O : 1*DC/МИКРОФОН-ВО&ЛИНИЈА-ОД Физичката Димензија : 376*307*54.6(mm) Бруто Тежина : 6.5 КИЛОГРАМИ
Z14 1037 U 15 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 2 GB Ram меморија, 32 GB SSD : $460
Z14 1037 U 15 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram меморија 64 GB SSD : $495 Z14 1037 U 15 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со 4 GB Ram 128 GB SSD : $515 Овој линк за Z14 C1037 U Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир за 2 G RAM меморија 32 G SSD Само, ако треба други конфигурација, ве молиме да плаќаат екстра цена
Надградба услуга Како да се надградите? 1. Кликни 2. На пример, треба 4 GB 64 GB, цената е $495-$460=$35 3. Тоа е Еден Lan Верзија, ако треба двојна Nics, ве Молиме додадете дополнителни $25. 4. Надградба вредност, 1pc=$1 5. Па можете да ги купите 33pcs $1, и оставете порака за конфигурација што ви треба, да се Направи. Z14 Made-In-Кина 5 Wire Resistive Touch Screen ПРОЦЕСОРОТ Опција Оглас : Z14 Тајван Висока Температура 5 Жица Екран на Допир за ПРОЦЕСОРОТ Опција Оглас : Z14 10 Поени Капацитивни Екран на Допир за ПРОЦЕСОРОТ Опција Оглас :
Отворање Дупка Големина Цртање :
Карактеристики : Резолуција 1024*768, Екран Размер 4 : 3 Преден панел само 2mm, вградени дизајн Изборни Wi Fi модул, поддршка за 802.11 b / g / n, Поддржува повикот на говорница, мрежа за будење Стандардните VESA завртка дупка, може да изберете инсталација метод флексибилно Поддршка Win XP, Win7, Win8, Win10, Linux и др..
Панел Структура : Панел Големина 15 Инчен LED Екран со Резолуција 1024*768 Осветленост на Дисплејот 430cd/m(2) Разлика од 700 : 01 : 00 Време на Одговор од 8ms Допир Тип Користејќи Тајван увезени 5-жица висока температура на допир на екранот кликнете на животот> 35 милиони пати
Користење на животната Средина Оперативни Температура : -10℃~60℃ Воздушниот Проток на Оперативниот Влажност : 10% ~ 95% @ 40 ℃ без кондензација Температура на Чување : -20 ℃ ~ 70 ℃
Инсталација Метод : 1. Вградени (Се Препорачува) 2. Ѕид-монтирани 3. Десктоп 4. Cantilevered 5. Други Инсталација Методи Плоча: bios-от:AMI 32 Mbit,Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите И Други Функции на Екранот на Режим на:Еден Дисплеј; VGA+LVDS,HDMI+LVDS Синхрони / Асинхрони Двоен Дисплеј матична Плоча : Фан Дизајн I/O Интерфејс: Мрежа : 1* Realtek 8111 E 10/100/1000 M Адаптивни Мрежна Картичка Чип Аудио : Realtek®ALC662 HD Аудио Декодирање Core

Главните својства

Дисплеј Тип:
Екран На Допир
HDD Брзина на Ротација:
SSD
Процесор Серија:
Intel Celeron
Dispaly Сооднос:
4
Пристаниште:
lan
Големина На Екранот:
15
Број На Модел На:
Елита Z14
Тип:
Сите-Во-Едно
Број На Модел На Процесор:
Intel Celeron 1037U dual-core 1.8 GHZ
RAM меморија Тип:
DDR3
Капацитетот На Меморијата:
2GB
Бренд Име:
Partaker
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Се вози тип:
Нема CD-ROM
Глувчето & Тастатура:
No
Процесор Core:
Dual Core
Процесор Главниот Фреквенција:
1.8
Оперативен Систем:
Windows И Linux
Резолуција На Екранот:
1024*768
Хард Диск Капацитет:
32G SSD
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron 1037u Dual-Core 1.8 G
меморија:
2G DDR3(4GB, 8GB DDR3 како изборен)
Хард Диск:
32GB SSD(64GB, 128GB SSD како изборен)
Екранот Чипсет:
интегрирани Intel HD Graphics
Аудио Чипсет:
интегрирани Realtek ALC662
Мрежа Чипсет:
интегрирани РТЛ 8111E
Светлото живот:
>50000H
Напојување:
12V 4А - ~5A
Машина со големина:
376*307*54.6 мм
rs232 порта:
2*com

Избор на купувачот