Нови 50pcs Underarm Фустан Облека Пазувите грижа пот мирис потење Подлога shield Апсорбирање на deodorant Antiperspirant
Ново

Нови 50pcs Underarm Фустан Облека Пазувите грижа пот мирис потење Подлога shield Апсорбирање на deodorant Antiperspirant

DEN 185.00
DEN 308.64

Во форма достапна за нарачката


Описи
Сосема нов и висок квалитет
Мала тежина и преносни, речиси невидлив
Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-бесплатно
Да ви останат свежи и суви
Погодна за двете млади и стари
Големина : 95mm 120mm x
Дебелина : за 2mm
Тежина : околу 2.3 Г по парче
Абсорпција на вода способност за парче : ≥15ml
Боја на кожа
Материјал : не-плетени ткаенини, airlaid хартија
Специфични : 50pcs (25 пара)
Целосно се апсорбира underarm пот, ти чува на ладно и суво, важи и за жените долг ракав
Пакет се вклучени
50 x Underarm Влошки

Главните својства

Бренд Име:
BGVfive
Пол:
Унисекс
Тип:
Пот Подлога
НЕТО-WT.:
50pcs/set
Број На Модел На:
NH0256
Тип На Објект:
Deodorant

Избор на купувачот