ЉУБОВ Метал Cutting Умира DIY Бележник Албум Хартија Картичка Втиснување Дневник Занает Матрицата
Ново

ЉУБОВ Метал Cutting Умира DIY Бележник Албум Хартија Картичка Втиснување Дневник Занает Матрицата

DEN 108.00
DEN 117.12

Во форма достапна за нарачката

ЉУБОВ Метал Cutting Умира DIY Бележник Албум Хартија Картичка Втиснување Дневник Занает Матрицата
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 10.3*5.8 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните својства

Број На Модел На:
d006

Избор на купувачот