Двоен слој градина шатор 3-4 лице големо семејство кампување шатор Кина Отворено 4 сезона туристички водоотпорен шатори 2 соба со 3 ѕид
Ново

Двоен слој градина шатор 3-4 лице големо семејство кампување шатор Кина Отворено 4 сезона туристички водоотпорен шатори 2 соба

DEN 6624.00

Во форма достапна за нарачката


Добра Вест ! Шатор купите сега вклучува слики прилог на три страни се надополнуваат крпа.

Главните својства

Област:
190+190 *265*200cm
Структура:
Еден Спални И Една Дневна Соба
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Пол Материјал:
Железо
Број На Модел На:
8655
Слоеви:
Двојно
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Бренд Име:
Alltel
Капацитет:
3/4
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Ткаенини:
190T водоотпорен полиестер ткаенини

Избор на купувачот