Сосема нов Мотор Делови Бакар Базирани Sintered накладките за Хонда CBR 600 CBR600 RR (05-06)
Ново

Сосема нов Мотор Делови Бакар Базирани Sintered накладките за Хонда CBR 600 CBR600 RR (05-06)

DEN 500.00
DEN 543.84

Во форма достапна за нарачката

Направен од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Примена : Хонда CBR600 RR 2005-2006 Предни Сопирачки дискови Состојба : 100% Сосема Нов Квалитет : Ниво Материјал : Sintered & Бакар базирани Количина : 1 пар искрен однос кон сите купувачи : ве молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие сопирачките дискови на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Спецификации 1. Sintered & Бакар базирани легури диск кочница влошки 2. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ 3. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура Отпорни Материјал : Sintered & Бакар база Боја : Како на Сликата Покажа Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во поинаква средина и услови на Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк опсег на температурата на Удобност : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре

Главните својства

Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Sintered & Бакар базирани
Име На Модел:
SH14
Објектот Дијаметар:
1.5inch
Специјални Функции:
накладките
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.6kg

Избор на купувачот