Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Класичен Автомобил Keychain Keyring За Автомобил Клучен Носител На Одобрението За Промет На Големо
Ново

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Класичен Автомобил Keychain Keyring За Автомобил Клучен Носител На Одобрението

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .
Драг пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќе-траен сјај. Нашата фабрика се направи директна продажба , нудиме најдобра цена.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Откако ќе го поставите цел, ние ќе процес што е можно поскоро и да ја испратите во рок од 1-3 дена.
Пад на Превозот Можеме да испратите објекти директно до вашиот царината,ако имате било какви проблеми или прашања,како што се декларација,пакување и така натаму,ве молиме оставете порака до нас кога ќе поставите вашата нарачка,ние ќе се потрудиме да ви обезбеди најдобар квалитет на услуга! Совети Што цената на секој производ е многу ниска и добивката не се многу мали, ако вашата цел е под $7,ние мора да брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој ги зема 20-60 дена да се стигне и не може да се следи.
Ако сакате да ја имаат вашата нарачка(

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Adojewello
Пол:
Унисекс
Обликот:
Гроздобер Автомобил

Избор на купувачот