СЈАЈ 100pcs/многу 11mm Lvory Срце Облик Бележник Симулирани Бисер Монистра Шиење Копчиња DIY Материјал Наоди CB0002
Ново

СЈАЈ 100pcs/многу 11mm Lvory Срце Облик Бележник Симулирани Бисер Монистра Шиење Копчиња DIY Материјал Наоди CB0002

DEN 82.00
DEN 96.00

Во форма достапна за нарачката

СЈАЈ 100pcs/многу 11mm Lvory Срце Облик Бележник Симулирани Бисер Монистра Шиење Копчето DIY Материјал Наоди CB0002
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа ќе биде вашата трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја. Сите поврзани царински даноци / давачки ќе биде во примачот трошоци ако настане.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе остави позитивни повратни информации по секоја исплата.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Главните својства

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
acryl
Техника:
бисер
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Број На Модел На:
CB0002
боја:
Слонова коска
Големина:
11mm
Обликот:
Срцето
Употреба:
Бележник за Шиење DIY
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Срце-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Избор на купувачот