голем замав леопард модерен танц носии flamenco здолниште ballroom танцува здолништа жените ballroom здолниште танго валцер здолниште
Ново

голем замав леопард модерен танц носии flamenco здолниште ballroom танцува здолништа жените ballroom здолниште танго валцер здолниште

DEN 2039.00
DEN 2146.56

Во форма достапна за нарачката


Големина на Табелата, Големина на Половината(CM) Hipline(CM) Должина на Здолниште(CM) S 56-62 82-85 85 М 62-66 85-88 86 L 66-70 88-91 88 XL 70-75 91-95 90 XXL 75-79 95-99 93 XXXL 79-83 99-103 95 Совети : 1.Сите единица во CM, 1 CM=0.39 Инчи 2. Ако сакате да го Изменуваат, ве Молиме оставете масажа за Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип
Детали За Производот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TF56
Материјал:
Spandex,Модални
Танц Тип:
Ballroom

Избор на купувачот