20Pcs/многу Најновите Bowknot Hairgrips Мала Слатка Жив Солидна Ribbow Лак за Безбедност на Косата Клипови Деца Девојки Мини Шноли
Ново

20Pcs/многу Најновите Bowknot Hairgrips Мала Слатка Жив Солидна Ribbow Лак за Безбедност на Косата Клипови Деца Девојки Мини

DEN 132.00
DEN 176.64

Во форма достапна за нарачката


Материјал : polyeste , Grosgrain,Лента Боја : Normaly ние ќе се измеша сите бои во пакет. Обично пакет е 1pcs на секоја боја. Можете исто така да изберете дали сакате бои . Лакови Големина : 4.5 cm Клип Големина : 4.1 cm количина : 20pcs/Многу Пакет се вклучени : 20pcs/Многу Коса Клип Информации : 1.Ве молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
FL007A
Име 1:
лак за коса клип
Име 2:
Девојки коса pin
Име 3:
Barrettes
боја:
20 Бои
Количина:
20pcs/многу

Избор на купувачот