Оган Јавор Преносни Сплит Режач 2600W Отворено Вода, Кафе, Чај Вечера Готвење Шпорет на Гас Кампување Опрема ФМС-105
Ново

Оган Јавор Преносни Сплит Режач 2600W Отворено Вода, Кафе, Чај Вечера Готвење Шпорет на Гас Кампување Опрема ФМС-105

DEN 1667.00
DEN 2380.80

Во форма достапна за нарачката


ФМС-105 ВИТКАЊЕ ШПОРЕТ НА ГАС
Едноставен Дизајн, лесно ракување & одржување. Одговараат за висока планина. Тоа може да го издржи силниот ветер од одбивни на режач врвот.
Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор
Модел Бр. : ФМС-105
Материјал : Не ' Рѓосувачки
Отвори : Ф174*69.5 mm
Укината : Ф91.3*59.8 mm
Максимална Излезна Моќност : 2600 W
Погоден : Рекреација и Патување
Тежина : 137g
Врела 1 L вода само да се земе 3' 50"
Пакетот вклучува :
Еден Отворено Шпоретот

Главните својства

Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Структура:
Сплит
Капацитет:
3-5
Бренд Име:
Оган-Јавор
Расположливиот:
No
Модел:
ФМС-105
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Материјал:
Алуминиум легура
Гориво:
Гас
Тип:
режач
Примена На Метод:
упатство
Применливи Леќата Тип:
упатство
Со Гориво или Не:
No
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас
категорија:
Шпорет На Гас
Стил:
Отворено

Избор на купувачот