Wellgo Оригинални M111 Брзо Ослободување Не-брзо Ослободување Велосипед Педали Патот Велосипед Ultralight Педалата MTB Велосипед Имајќи Педали топла
Ново

Wellgo Оригинални M111 Брзо Ослободување Не-брзо Ослободување Велосипед Педали Патот Велосипед Ultralight Педалата MTB Велосипед

DEN 1166.00
DEN 1166.40

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) како подарок ако не сте задоволни со нашата предмети. Ако вие не може да се добие пакет рок од 60 дена ,ние ќе ги врати вашите пари (Бразил 90 дена). Многу благодарам. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. (Освен некои земји и APO/FPO). Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање&Замена
1. Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Wellgo Оригинални M111 Брзо Ослободување Не-брзо Ослободување Велосипед Педали Патот Велосипед Ultralight Педалата MTB Велосипед Имајќи Педали топла
производ вовед Бренд : Wellgo Модел : Брзо Ослободување & Non-брзо Ослободување M111 Педали Материјал : Алуминиум Легура Вретено : 9/16", CR-MO Лежишта : Запечатени Лежишта Големина на Педалата : 99 x 61 x 18 mm Тежина : 320g/пар Боја : Златна/Црна/Црвена/Бела/Сребрена/Титаниум Аукција Единица : 1 пар Пакување : Оригинална Кутија Карактеристики : Брзо Ослободување & Non-брзо Ослободување дизајн
Па yment
1. Ние ќе го организира превозот според адресата на купувачот да обезбеди, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress. Ние прифаќаме Зачувам тука. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Гаранција & Гаранција
1. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Нарачки обработуваат во рамки на 1-3 дневна по плаќањето се врши и проверка.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Уплатата се врши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако има квалитет проблем ,ве молиме да се слика за нас.Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа . Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или во погрешно објект.
Царина & Должност
1. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот
1. Не се отвори спорот без комуникација. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас.

Главните својства

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Големина:
9.9 x 6.1 x 1.8 cm
Материјал:
Алуминиум/Легура
Број На Модел На:
m111
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
Стил:
Не QRD/QRD 1/2 QRD
боја:
црвено/gold/црна/бела/титаниум/сребрена

Избор на купувачот