Ubit М2 Безжична Слушалка Спортски Пот Доказ Стерео Двојна Бас Драјвер 4 Звучници Bluetooth 4.1 ООП Во Уво Слушалки Гласовна Контрола
Ново

Ubit М2 Безжична Слушалка Спортски Пот Доказ Стерео Двојна Бас Драјвер 4 Звучници Bluetooth 4.1 ООП Во Уво Слушалки Гласовна

DEN 634.00
DEN 802.56

Во форма достапна за нарачката

1 ООП Во Уво Слушалки Гласовна Контрола
Преглед
Висока Верност Звук : Ова Bluetooth Слушалката е опремен со ООП чип, обезбедувајќи максимална јачина на квалитетот и гарантирање одличен квалитет на звукот, Ова Bluetooth слушалка е исто така опремен со високи перформанси динамичен возачот системи, 8. Ние само брод да се потврди цел адреси.пари ,Банкарски Трансфер ,Запад Унија,TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.1 : Ова Безжична Слушалка намалувања кабелот со моќни Bluetooth V4.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Кажете "да" за да одговорите на повик,се каже "не" за да го одбиете повикот,high-definition повици
Спецификација :
Модел : Ubit М2
Слушалка со мирис
Тип на производ : Dual Возачот 4 Звучници Во уво Спорт Bluetooth Слушалки.

Главните својства

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,Микрофон,Гласовна контрола,Поддржува музика,Поништување Бучава,Безжични Слушалки,HiFi Слушалки,Bluetooth
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
комуникација:
Безжичната
Чувствителност:
110dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Поддршка Apt-x:
Yes
Бренд Име:
Ubit
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Безжичната
Линија Должина:
0.6 M
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
Ubit М2
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Безжична Тип:
Bluetooth
Зачестеност Одговор Опсег:
2.4 GHZ-2.480 GHZ
Bluetooth:
слушалки
Раце-fres Повици:
Поддршка
Bluetooth Верзија :
V4.1
микрофон:
HD МИКРОФОН
Bluetooth Профили:
HFP,HSP,СО A2DP,AVRCP
Батеријата:
80 mAh
Водоотпорен:
Sweatproof
Употреба:
Спорт
Безжичната:
bluetooth слушалки

Избор на купувачот