позадина за спалната соба ѕидови прилагодите 3d фото mural Шумски предели позадина за спалната соба ѕидови 3d позадина модерна
Ново

позадина за спалната соба ѕидови прилагодите 3d фото mural Шумски предели позадина за спалната соба ѕидови 3d позадина модерна

DEN 881.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : не-плетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба ..

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
133
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
шумски предели

Избор на купувачот