Топла Возрасни Меки Силиконски Купола Форма Пливање Капа Жолта Шапка
Ново

Топла Возрасни Меки Силиконски Купола Форма Пливање Капа Жолта Шапка

DEN 103.20

Во форма достапна за нарачката


Направени од меки силиконски материјал.
Брзо и лесно да се земе и исклучување без snagging коса.
Купола во облик на, растеглив и флексибилен дизајн за да ги собере различни големини глави.
Тоа ќе се заштити вашата коса од ефектите на хлор, за базен или на плажа пливање.
Ве молиме избришете сува внатре и од надвор со крпа веднаш по употребата, и изложување на директна сончева светлина, ќе го скрати капа живот.

Главните својства

Материјал:
Силикони
Применливи Луѓе:
Жените
Стил:
Лед-боја на Капа за Пливање
Бренд Име:
храбар човек

Избор на купувачот