2 Полна Насоки/многу Сина Тибетански Мистична Камен Dzi Ѓердани Тибетската Оникс Ориз Камења, Камен Мат Turtleback Тапан Монистра
Ново

2 Полна Насоки/многу Сина Тибетански Мистична Камен Dzi Ѓердани Тибетската Оникс Ориз Камења, Камен Мат Turtleback Тапан Монистра

DEN 821.00
DEN 892.80

Во форма достапна за нарачката


Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Dzi Тибетската Ахат
Бренд : KINDGEMS
Шарм Облик : се Држиме / природни слобода форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : 14x40mm
Должина : Околу. 15.5 инчи/влакно
Количина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фиксна
Стил : украс, ги красат
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Превозот :
1. Сите предмети ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни, и ако ви треба било други express, ве молиме да ни кажете во времето. Но, можеби плати Други Транспортни Трошоци, ви благодариме!
2. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, дополнителен товар цена е 20 ДОЛАРИ.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Pay Pal, VISA..
Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор.
За НАС :
Ние специјализирани во Полу-Скапоцени камења/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас!
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
300g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
CZ322
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
Cingesto
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
15.5inch

Избор на купувачот