Лето Стил Жените Сандали 2017 Секси Отвори пети Оптоварување Слајдови чевли жената Високи Потпетици Сандали Вечер свадба банкет чевли
Ново

Лето Стил Жените Сандали 2017 Секси Отвори пети Оптоварување Слајдови чевли жената Високи Потпетици Сандали Вечер свадба банкет

DEN 2448.00
DEN 3264.00

Во форма достапна за нарачката


1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.
2. Како можам да изберете добра големина?
Според следнава големина на табелата
а потоа следете ги соодветните нога должина : СМ - mm : Одберете ја соодветната НИ големина

Главните својства

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
G-ВРАБЕЦ
Горниот Материјал:
Дете Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
ГШ-T005
Моден Елемент:
Кристално
Високи Потпетици:
8 см
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило

Избор на купувачот