200pcs Усни Хартија Партија Чаши Bachelorette Партија Малку Пропушти Партија Чаши Свадба Туш Пропушти Роденден Булчински Туш Оркестарот
Ново

200pcs Усни Хартија Партија Чаши Bachelorette Партија Малку Пропушти Партија Чаши Свадба Туш Пропушти Роденден Булчински Туш

DEN 2521.00
DEN 2966.40

Во форма достапна за нарачката


200pcs Усни Хартија Партија Чаши Bachelorette Партија Малку Пропушти Партија Чаши Свадба Туш Пропушти Роденден Булчински Туш Оркестарот
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : Бела/Kraft Чаша со Мустаќи/усна
Големина : 9.2 cm (hight) x botton 5.6 cm x врвот кол. 8cm ( 270ml)
Единица пакување : 1pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 110g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS 1 Lot = 200pcs, 10pcs/пакет x 20 пакети Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!

Главните својства

Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
is_customized:
Yes
Шема:
Мустаќи,Солидна Боја
Број На Модел На:
Црни Мустаќи
Материјал:
Cowhide хартија

Избор на купувачот