Убава Пеперутка Ѕид Decal Специјален Дизајн на Животните Ѕид Матрицата Семејство Дневна Соба и Спална соба За Детска Градинка Уметност Mural SYY314
Ново

Убава Пеперутка Ѕид Decal Специјален Дизајн на Животните Ѕид Матрицата Семејство Дневна Соба и Спална соба За Детска Градинка

DEN 262.00
DEN 331.20

Во форма достапна за нарачката

Производ Inforamtion : Број : SYY314 Големина S : 42x28cm M : 57x38cm L : 86x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Главните својства

боја:
H639 Медиум Сина, H627 Сива, H607 Оган Црвена, друга боја избор
Големина:
42X28cm, 86x57cm, 57x38cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SYY314
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот