23Design Висок квалитет Микс Лента Поставена За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Коса Додатоци Материјали Свадба Лента Package23Yard
Ново

23Design Висок квалитет Микс Лента Поставена За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Коса Додатоци Материјали Свадба

DEN 840.00

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Висок квалитет 23 Design Микс Лента Поставена За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Коса Додатоци Материјали Свадба Лента Package23 Yard
Количина : 23 парчиња/торба
Должина : 1 двор/парче
Бренд Име : Никој
Тип На Производ : Панделки
Ткаенина Тип : Grosgrain
Материјал : Rayon/Памук
Техника : Везени
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Модел : Цртан Филм
Модел : Archor
Стил : Зелена Серија
Боја и Дизајн : како се покаже слика
Тежина : 1 lot= 90g
Количина : 1 lot=23 компјутери=23 дизајн
Број на модел : HBP024
Користат За : коса додаток рачно изработени Подароци Занает Пакување
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
HB024
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Ширина:
1/8
Број На Модел На:
HB024
Серија:
Зелена Серија
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Rayon/Памук
Техника:
Извезена
Шема:
Archor
боја:
како се покаже слика
Количина:
1 lot = 23 компјутери = 23 дизајн
Тежина:
1 lot = 90g
користат за:
косата додаток рачно изработени Подароци Занает Пакување

Избор на купувачот