Обичај mural Авиони mural сопствен бар КТВ позадина ѕид хартија дома декорација деца соба позадина
Ново

Обичај mural Авиони mural сопствен бар КТВ позадина ѕид хартија дома декорација деца соба позадина

DEN 715.00
DEN 1021.92

Во форма достапна за нарачката

Купувачот цел различна количина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Не големина информации. Не ролни. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. ве молиме да ни каже.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. 2 квадратен метар=2 парчиња.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. 1 квадратен метар = 1pcs.

Главните својства

Бренд Име:
colomac
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Избор на купувачот