3.5 Инчен LCD Панел LQ035Q7DB05 LCD Дисплеј 240 RGB*320 LED LCD Екран за остар
Ново

3.5 Инчен LCD Панел LQ035Q7DB05 LCD Дисплеј 240 RGB*320 LED LCD Екран за остар

DEN 888.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Број На Модел На:
LQ035Q7DB05
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
верзија:
истата слика

Избор на купувачот