DIY 6. 8 . 10. мм Дрвени Монистра Бела Слика Боење Круг Дрво Монистра за Изработка на накит
Ново

DIY 6. 8 . 10. мм Дрвени Монистра Бела Слика Боење Круг Дрво Монистра за Изработка на накит

DEN 155.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
DIY 6. 8 . 10. мм Дрвени Монистра бела Слика Боење Круг Дрво Монистра Многу за Изработка на накит
големина : 6.8.10 mm изберете оној што го сакате
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01367
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма

Избор на купувачот