3D Нерегуларни Апстракт Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Оркестарот Мода Подароци Дело на Платно Водоотпорен 4PCS Frameless
Ново

3D Нерегуларни Апстракт Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Оркестарот Мода Подароци Дело на Платно Водоотпорен 4PCS Frameless

DEN 961.00
DEN 1372.80

Во форма достапна за нарачката

КЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа. Со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Боја
Многу Добра и Живописни.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
30x60cmx2+30x80cmx2
Превозот Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2. EMS 3. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати голема големина со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата.
Време на испорака Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена ЕМС : 5 до 10 дена Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Главните својства

Големина (Инчен):
30x60 30x80
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
чиста уметност простор
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Избор на купувачот