Naturehike Преносни Силикони Вода Торба Отворено Спорт Виткање Вода Кеси Пијат Литургија Кампување Велосипедизам Патување Шишиња 500ml 750ml
Ново

Naturehike Преносни Силикони Вода Торба Отворено Спорт Виткање Вода Кеси Пијат Литургија Кампување Велосипедизам Патување Шишиња

DEN 374.00
DEN 748.80

Во форма достапна за нарачката


СПЕЦИФИКАЦИИ :
Материјал : TPU(Храна-одделение)
Боја : Сина, Сива, Бела Зелена
Капацитет : 500ml, 750ml
Тежина : 48.2 g(500ml), 50.6(750ml)
Тип : Отворено Спорт Вода Торба, Шише За Вода, Пиење Шише
Употреба : Кампување Качување Пешачење Возење Велосипед
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
1 x Отворено Спорт Вода Торба
(Се повлече до млазницата, потоа водата ќе биде објавен. )
123
Превозот :
1. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги Зачувам, Alipay, T/T, и Кредитна картичка.
2. Кога ќе го поставите цел, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе го испрати во рамките на 1-7 дена откако вашата уплата е завршен.
3. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји
4. Ако преферирате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу. (Ве молиме имајте на ум : тоа може да се појават дополнителни трошоци, како што се изразуваат)
5. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Услуги на клиентите време : Пекинг време Пон.- Седна. 8am-6часот.

Главните својства

Бренд Име:
Naturehike
Капацитет:
0.5 L
Материјал:
TPU
Тежина:
48.2g(500ml), 50.6(750ml)
Температурата Опсег:
0`40
Големина:
Approx. 8.5*21.5*5.5cm(500ml), 9.5*22.3*5.5cm(750ml)
Име на производ:
Outoor Силикони Виткање Вода Торба
Тип:
Велосипед Шише За Вода, Велосипед За Пиење Шише
боја:
Сина, Сива, Бела Зелена
Употреба:
Качување, Велосипедизам, Кампување, Планинарење, Риболов
Функција:
Лесни, Преносливи, Прашина Доказ
систем:
Отворено Спорт Вода Торба
Водата начин:
Директно Пијалок
погоден:
Возрасни
храна одделение силиконски:
Yes

Избор на купувачот