ИДНИНАТА бренд од тајван целосна карбонски влакна остатокот бар /tt handlebar патот mtb велосипед handlebar 4 бои 12k заврши сјајни
Ново

ИДНИНАТА бренд од тајван целосна карбонски влакна остатокот бар /tt handlebar патот mtb велосипед handlebar 4 бои 12k заврши

DEN 1495.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката


ИДНИНАТА бренд целосна карбонски влакна остатокот handlebar
Материјал : T800 карбонски влакна 12k заврши
тежина : 270g /пар
боја : црвена/сино/зелено/нема лого
менгеме дијаметар : се применува за 31.8 mm handlebar,се користи за патот handlebar /mtb handlebar /TT handlebar . Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
ЗЕЛЕНА боја
BLUR решение и во боја
нема логото сјај
нема логото matte
'
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Број На Модел На:
xxx
Бренд Име:
EC90
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Handlebar
Ширина:
300 - 400mm
Материјал:
карбонски влакна 12k заврши
Тежина:
270g /пар

Избор на купувачот