Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Голф Имот Mk7 2012 Година Наваму Комбо Пред & Задните Природна Гума ветробранското стакло Шофершајбната Стакло Автомобил Додатоци
Ново

Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Голф Имот Mk7 2012 Година Наваму Комбо Пред & Задните Природна Гума ветробранското стакло Шофершајбната

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Wiper Ножеви За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Имот Mk7 2012 Година Наваму
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 18 инчи(45cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 11 инчен(28cm )
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2013,2012,2014,2015
Објектот Висина:
18inch
Име На Модел:
26+18
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Бренд Име:
Mikkuppa
Година:
2016Year
Фолксваген Модел:
Голф
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
26inch
Модел, Име:
CPC2/F2-28
Количина:
Комбо/Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2012 година наваму
автомобил се направи:
За ФОЛКСВАГЕН Голф Имот Mk7
Задните Wiper Големина На Ножот:
11
Пред Wiper Големина На Ножот:
26+18

Избор на купувачот