50pairs/многу Жени Eyelash Хартија Закрпи Под Око Влошки Lash Eyelash Продолжување Хартија Око Закрпи Совети Налепница Обвива Нови Продажба
Ново

50pairs/многу Жени Eyelash Хартија Закрпи Под Око Влошки Lash Eyelash Продолжување Хартија Око Закрпи Совети Налепница Обвива

DEN 336.00
DEN 542.88

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Може Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming
Eyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничари
Погоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.
Погоден за професионална употреба и лична употреба
Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint
Колаген Анти-навремено Гел за Око Печ, Lint-бесплатно, за eyelash проширување,
Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжување
Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.
Име : Очите Подлога
Пакет Боја : Транспарентна
Бои : Розова Филм
Материјал : Монистра Светлина
Облик : Лево И Право
Количина : 50pairs Eyelash Подлога
100% Задоволство Гаранција
Како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни. Тоа е многу едноставна!Ние сакате да бидете апсолутно сигурни во секоја цел што е поставен. Ако не сте задоволни со производот,ви ветувам дека ќе може да се врати оваа точка за која било причина, откако ќе го купите.И покрај тоа што само не ми се допаѓа тоа.Ние може да ви даде гаранција дека ќе може да се добие целосна наплата или замена ако не се врати тоа.Ние сме љубезно ве потсетам дека треба да се плати за враќање превозот надомест.
Услуга Guider
П : Дали ви се нудат се откажат превозот услуга?
A : Да, ние нудиме капка превозот услуга.Можете да ни остави на примачот име, адреса и телефонски број на aliexpress кога ќе го поставите цел.Ние ќе испрати пакет според адресата информации сте го напуштиле.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена и побрзо превозот метод за крупни цел. Ако сте веледрогерија,ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager или е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа(освен одмор).
Превозот Ние брод во светот страна на курирската служба DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,e Packet,EMS,Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост ,Хонгконг Пост Воздух Mail и така натаму.Можете да одберете превозот метод што треба. Ние не сме одговорни за доцнење или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Сепак ние ќе ви помогнат да ги пратите пакет, се додека не го добиете. Ве молиме да забележите дека ние не плаќаат никакви давачки или такси за вас, ако вашата цел е се одржа во вашите Сопствени.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако пакетот не може да биде донесено поради купувачи причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци. Ако имате било какви посебни барања за декларација, ве молиме да ни остават имајте на ум кога ќе го поставите цел.
Повратни Информации Важно!!! Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш. За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и сите 5 ѕвезди.Ние ќе го цениме тоа многу

Главните својства

Должина:
Transparent Blue
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Количина:
50pcs
Лажни Трепки Стил:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Долниот Удари Со Камшик
Број На Модел На:
YISU-Око Влошки
Бренд Име:
myaokue-up
Големина:
50pcs/pack
Пакет боја:
Транспарентна
Материјал:
Монистра Светлина
Обликот:
Лево И Право
боја:
Пинк Филм

Избор на купувачот