Бесплатен Превозот Време programable RGB LED Контролер Dimmer TC420 DC12V/24V 5Channel Вкупно Излез 20A Заеднички Анодна Програмабилни
Ново

Бесплатен Превозот Време programable RGB LED Контролер Dimmer TC420 DC12V/24V 5Channel Вкупно Излез 20A Заеднички Анодна Програмабилни

DEN 1118.00
DEN 1803.36

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот Време programable RGB LED Контролер Dimmer TC420 DC12 V/24 V 5 Channel Вкупно Излез 20 A Заеднички Анодна Програмабилни
Опис Тука е соодветен компјутер во програмабилни време контролер да се направи оптоварување излезна менуваат со текот на времето, клиентот може да го прилагодите распоред на чекање тие сакаат преку горниот КОМПЈУТЕР. Потоа преку USB порта да ја преземете бара распоред на контролер.Горниот КОМПЈУТЕР во прилог на функцијата на уредување распоред на владата ,тоа исто така може да се постави време за контролорот, бидејќи на синхрони часовник функција на горниот домаќин .Ако корисникот сакате да го видите распоредот на владата ефект по уредување , тие може да се користи брзо сеење функција на горниот . Бидејќи не постои избришете функција на горниот домаќин ,па режим на приказ на име простор ќе дојде во празна додека ти го изврши бришење .Овој контролер може да се контролира load на led промена ефект не повеќе од пет канали .И тоа може да се користи во случај на растенијата светла, светло кутија рекламирање, на сцената, дома декорација, итн. Спецификација : Работна температура : -20-60°C напон : DC12-24 V Излез : 5 канали(пет COMS на мозоци да се отвори излез) Max оптоварување тековната : 4А-секоја боја Боја : Црна режим на Конекција : заедничка анодна Бруто Тежина : 205g Надворешна димензија : 120x69x24mm Пакет, вклучувајќи : 1 XLED време контролорот 1 X прирачник за Корисникот 1 X USB жица

Главните својства

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Controled Метод:
заеднички анодна
Гаранција:
2year
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Max. Оптоварување На Моќ:
240
Број На Модел На:
TC420
Напон:
12-24V
Бренд Име:
YJBCo
Wattage:
480
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Осцилација фреквенција:
.
Применливи Светла:
led ленти,предводена од модули
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Време programable RGB LED Контролер
Далечински Растојание:
.

Избор на купувачот