НН-LP35 / 5323B001AA Замена Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-7290 / НН-7295 / НН-7390 / НН-8225
Ново

НН-LP35 / 5323B001AA Замена Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-7290 / НН-7295 / НН-7390 / НН-8225

DEN 1733.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : НН-LP35/5323 B001 AA
2)број на Моделот : За CANON НН-7290 / НН-7295 / НН-7390 / НН-8225

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
НН-LP35 / 5323B001AA
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
215W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот