Се прилагодите посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози BMW 5 Серијата F10 -2011 не се лизга трајни добра се вклопуваат теписи,Бесплатен превозот
Ново

Се прилагодите посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози BMW 5 Серијата F10 -2011 не се лизга трајни добра се вклопуваат

DEN 9585.00
DEN 12288.00

Во форма достапна за нарачката


1.Како да бидете сигурни дека се Совршено се вклопуваат за модели на автомобили?
Ние може да го прилагодите над 1000 модели на автомобили патосници за Десната рака се вози автомобили ,па така по ред,ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел ,тогаш ние ќе се направи овој автомобил душеци за вас и за вашиот автомобил,така што тоа може да бидете сигурни дека овие автомобил душеци ќе се 100% совршено се вклопи во вашиот автомобил.благодарение!
2.Производ во боја опис :
3.Вистински Производ слики и детали (RHD) :
(БМВ Х5 E70 Десната рака диск)
( Porsche Cayenne Десната рака диск)
( Мерцедес Benz C-Класа W205 Десната рака диск )
( Хонда Џез Десната рака диск )
( Toyota Land Cruiser Prado 150 Десната рака диск )
( Lexus RX350 Десната рака диск )
( Мерцедес Бенц GLA Десната рака диск )
(Тојота ALPHARD Десната рака се вози АВТОМОБИЛ)
4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Главните својства

Боја Име:
Црна, Беж, Сива, Кафена, Црна со Црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Име На Модел:
RHD-B0028
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Бренд Име:
RUIRI
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
вештачка кожа

Избор на купувачот