19V 3.42 лаптоп адаптер за полнење PA-1650-66 за asus Pro32VJ Pro4KSL Pro80Jr R400 R409CC S46C Ultrabook X450VB U31JC
Ново

19V 3.42 лаптоп адаптер за полнење PA-1650-66 за asus Pro32VJ Pro4KSL Pro80Jr R400 R409CC S46C Ultrabook X450VB U31JC

DEN 520.80

Во форма достапна за нарачката

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење PA-1650-66 за asus Pro32 VJ Pro4 KSL Pro80 Jr R400 R409 CC S46 C Ultrabook X450 VB U31 JC јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Излезна Струја:
3.42 На
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
PA-1650-66
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот