Бесплатни Фишер 100pcs/многу 2/0 Море Риболов Кука anzuelos де pesca март де јаглерод со Дупка 9260
Ново

Бесплатни Фишер 100pcs/многу 2/0 Море Риболов Кука anzuelos де pesca март де јаглерод со Дупка 9260

DEN 370.00
DEN 393.60

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Големина : 2/0 ,2.5*1.5 cm/0.98*0.59 во
Пакет : 100pcs/set
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Превозот И Ракувањето Со :
Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно. Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно. Повеќето пакети кои се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по уплатата верификација. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или лоши временски услови. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Повеќето пакети може да се примени во 10-25 работни дена. Пакети на Бразил потрае подолго време.
Начини На Плаќање :
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Други Услови & Услови :
Почитувани купувачи, ние навистина го цениме вашата нарачка, ако ви се задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги реши сите прашања пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Главните својства

Тип:
Бодликава Кука
Обликот:
ОСТАР
Позиција:
Океан Плажа Риболов
Електрични или Не:
упатство
Бренд Име:
Бесплатни Фишер
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
превозот:
Бесплатен превозот
SKU:
3602/0

Избор на купувачот