50pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање на Подлога со 3pcs Mandrels за Dremel Ротари Алатка За Dremel Додатоци
Ново

50pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање на Подлога со 3pcs Mandrels за Dremel Ротари Алатка За Dremel

DEN 201.00
DEN 319.20

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17.85 $беа 25,5
$59.40 $84.86
$28.69 $47.81
$10.50 $14
$40.25 $57.5
$45.49 $64.99
wy-приклучок-крај
dianxiaobao_1 50pcs Волна Почувствува Полирање Чистење Мелење Тркала Полирање на Подлога со 3pcs Mandrels Ротари Алатка Додатоци
Карактеристики :
100% сосема нов. Волна полирање тркала . Широко се користи во метален калап, жад, Будистички молитва монистра , дрво, Bodhi , медицинска опрема, убавина опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло опрема, специјални машини делови итн. Инсталирање на електрична мелница за употреба. H igh-квалитетна волна тркала, лесно може да го замени . Материјал : Избор на чиста волна . Волна полирање тркала дијаметар : 13mm /25мм месо тело со Дијаметар : 3.0 mm
Пакет :
50 парчиња волна полирање тркала и 3 shanks .
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Големина:
13mm 50pcs, 25mm 50pcs
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
2503E
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
GOXAWEE
is_customized:
No
Име:
Чувствував Полирач за Dremel Алатки
Големина:
13mm or 25mm
Месо Тело Кол:
3мм
Материјал:
Чувствував Wools
Пакет:
53PCS
користат за:
Полирање , Абразивни , Мелење
DIY Материјали :
Металугрија
тип 1:
Абразивни Блок
тип 2:
Филц Од Волна Чистење Полирање Тркала Влошки
тип 3:
Абразивни Алатки

Избор на купувачот