Возен Врата До Долу Запре 3 Копчиња Црна Пластика Домување Push Копчето Префрлате
Ново

Возен Врата До Долу Запре 3 Копчиња Црна Пластика Домување Push Копчето Префрлате

DEN 70.00
DEN 136.80

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики :
Таа има 3 притисни копчиња, една црвена престане да им помогнам на копчето и жолта нагоре и надолу притисни на копчето. Тоа се Користи за производство на електрична ролери shutter гаража безбедност вратата.
Спецификација :
Име на производ : Притисни Копче за Префрлање Тип : Еден Копчето Тип : Горе, Долу, Стоп Оценка : 600 V AC 3А Вкупната Големина (Прибл.) : 100mm x 40mm x 25мм / 3.9" x 1.2" 0.98" (L * W * T) Планината Дупка Кол : 5mm/0.2" Монтажа Дупка Растојание : 7mm/0.28", 1.5 mm/0.6" Rewirable Дупка Кол : 1.7 cm/0.67" Материјал : Пластични Боја : Црна
Пакет includeds :
1 x Push Копчето Префрлате
Детали слики :

Главните својства

Број На Модел На:
3 Копче
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
RERAS

Избор на купувачот