Lvpai Бренд Жените Дама Девојка Кварц рачен часовник Часовник Дами Фустан Подарок Златни Часовници relogio feminino Круг Часовници 2017 Нови
Ново

Lvpai Бренд Жените Дама Девојка Кварц рачен часовник Часовник Дами Фустан Подарок Златни Часовници relogio feminino Круг Часовници

DEN 264.00
DEN 376.32

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Мода и прифатлива цена
На часовник е еден вид на дигитален производ.
Спецификации :
Предмет Тип : Рачни Часовници
Watchband Материјал : Алуминиумски
Dial Прозорец Материјал Тип : Стакло
Dial Материјал Тип на : Нерѓосувачки челик
Движење : Кварц
Dial Дијаметар : 2.2 cm/0.87"(прибл.)
Dial Дебелина : 0.7 cm/0.28"(прибл.)
Бендот Должина : 19cm/7.48"(прибл.)
Бендот Ширина : 0.6 cm/0.24"(прибл.)
Пол : Жените
Стил : Неврзан
Водоотпорен : Никој
Случај Облик : Тркалезна
Боја : Како на слики прикажани
Тежина : Околу 24g
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум пред цел.
2. Како различни позиции, може да се види имаат хроматска аберација.
1 X Види
[relateproductdetail/]

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Функција:
Шок Отпорни
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
жените хривнија види
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Ширина:
6mm
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
22mm
Бренд Име:
LVPAI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
5mm
Watchband материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Стил:
Повик

Избор на купувачот