Meotina Жените Чевли Сандали 2018 Лето Крстот Поврзана Со Висока Пета Сандали Гладијатор Жени Секси Партија Потпетици Сина Црвена Големи Димензии 44 45
Ново

Meotina Жените Чевли Сандали 2018 Лето Крстот Поврзана Со Висока Пета Сандали Гладијатор Жени Секси Партија Потпетици Сина Црвена

DEN 960.00
DEN 1845.12

Во форма достапна за нарачката


Може да се Види на Чевли Видео на Компјутер
Meotina Жените Чевли Сандали 2017 Лето Крстот Поврзана Со Висока Пета Сандали Гладијатор Жени Секси Партија Потпетици Сина Црвена Големи Димензии 44 45

Главните својства

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Моден Елемент:
riband
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
2017 потпетици 22
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сандала Тип:
Крстот-Рака
Горниот Материјал:
Стадото
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Пета:
Високи Потпетици Чевли
Чевли:
Чевли Жените Сандали
боја:
ЦРВЕНО ЦРНА, СИНА, ВИОЛЕТОВА
Пета Висина:
10cm
sapato feminino:
лето жените чевли
Функција:
Zapatos Mujer
Hasp Чевли:
Chaussure Femme

Избор на купувачот