Чудо CNC Алуминиум 3.5 Стандард Двојна Серво Рака За Futaba 25T Серво
Ново

Чудо CNC Алуминиум 3.5 Стандард Двојна Серво Рака За Futaba 25T Серво

DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Чудо CNC Алуминиум 3.5" Стандард Двојна Серво Рака За Futaba 25 T Серво
Спецификација
Големина : 3.5 инчен
За Futaba серво
Количина : 1pc
Боја : Виолетова
·
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 15-30 дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.
3.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
F-022F
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
РК Делови и Accs:
Servos
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
серво рог

Избор на купувачот