594mm LED Осветлување Светилка лента 63leds за LE26A50A UPEC+26*5630_21S3P H260EHL-YB10 50 инчен ТЕЛЕВИЗОР LCD Монитор со Висока светлина
Ново

594mm LED Осветлување Светилка лента 63leds за LE26A50A UPEC+26*5630_21S3P H260EHL-YB10 50 инчен ТЕЛЕВИЗОР LCD Монитор со Висока

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


594mm LED Осветлување Светилка лента 63leds за LE26 A50 A UPEC+26*5630_21 S3 P H260 EHL-YB10 50 инчен ТЕЛЕВИЗОР LCD Монитор со Висока светлина
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 594mm LED Количина : 63 led диоди
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Други
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Главните својства

Бренд Име:
RZCONNE
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Тип:
led осветлување
Должина:
594mm
Панел Големина:
50

Избор на купувачот