2017 Зима 3in1 Водоотпорен Пешачење Ски Отворено Јакна Жените Кампување Качување Jaqueta Feminina Слободно Спортски Casaco Feminino
Ново

2017 Зима 3in1 Водоотпорен Пешачење Ски Отворено Јакна Жените Кампување Качување Jaqueta Feminina Слободно Спортски Casaco Feminino

DEN 2529.00
DEN 4079.52

Во форма достапна за нарачката


.
[xlmodel]-[производи]-[41347] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41340] Производи Детали
Функција
Жените 3in1 јакна состои надворешниот јакна и руно внатрешна јакна. Тие може да се носат заедно,но, исто така, може да се носат сами.Жените 3in1 јакна ви помогне да се прилагодат на различни климатски.
Внатрешниот лагер е боја натпревар со надворешниот јакна
Водоотпорен/Дише/Windproof
Водоотпорен го оценувате : 5000mm; MVTR : 5000 G/M2/24 часа
Две водоотпорен рака патент џебови
Еден водоотпорен градите патент џеб
Zip исклучување на аспираторот со drawcord систем
Прилагодливи еластична ракави
Прилагодливи полите со подготви кабелот систем
Мишка Вентилација zipperkeep дише
Дише мрежа наредени
Бранеа брадата guard
Двонасочна патент фуста
Монтажни руно лагер,топла и мека.
Ткаенина затегнувачка и отпорни на абење
Погоден за Скијање/Аикидо/Искачување/Пешачење/Кампување/Пешачење итн.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) S - - 104 64 71 155 - 160 45 - 55 М - - 108 66 72 161 - 163 55 - 60 L - - 112 68 73 164 - 168 60 - 65 XL - - 116 70 74 169 - 172 65 - 73 XXL - - 120 72 75 173 - 180 73 - 80
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав Телесна Висина и Телесна Тежина(lb) S - - 40.9 25.2 28.0 61.0 - 63.0 99.0 - 121.0 М - - 42.5 26.0 28.3 63.4 - 64.2 121.0 - 132.0 L - - 44.1 26.8 28.7 64.6 - 66.1 132.0 - 143.0 XL - - 45.7 27.6 29.1 66.5 - 67.7 143.0 - 160.6 XXL - - 47.2 28.3 29.5 68.1 - 70.9 160.6 - 176.0
[xlmodel]-[custom]-[41343] Известување Пред да ја Купите
1. За разлика боја
Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.
2.За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Ако не сте сигурни за големината,Pls контактот за Услуги на Корисниците.
3.За Плаќање
1.Зачувам (Alipay)
2.Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
[xlmodel]-[custom]-[41344] Гаранција & се Враќа
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, pls контакт со нашата по-продажбата на trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
2.Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
[xlmodel]-[custom]-[41345] За Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
[xlmodel]-[custom]-[41346] Жешки Предмети

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof,Водоотпорен
Пол:
Жените
Тежина:
1400g
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал Технологија:
WindStopper
Обвивка Материјал:
Полиестер
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Бренд Име:
CIKRILAN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SYW2203
Функција:
Водоотпорен/Дише/Windproof
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Избор на купувачот