2017 новодојдени 925 Sterling Silver Птици Ѓердани Pendant За Жените Мода фунта-сребро-накит
Ново

2017 новодојдени 925 Sterling Silver Птици Ѓердани Pendant За Жените Мода фунта-сребро-накит

DEN 233.00
DEN 290.88

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
слика
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
квалитет:
Добар квалитет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Материјали:
925 Sterling silver
накит:
фунта сребрен накит
Должина:
picture

Избор на купувачот