Бебе Девојка Фустани Деца Облека Лето Стил За Девојки Модна Деца Деца Леопард Печати Долг Фустан Дете Памучна Облека
Ново

Бебе Девојка Фустани Деца Облека Лето Стил За Девојки Модна Деца Деца Леопард Печати Долг Фустан Дете Памучна Облека

DEN 356.00
DEN 539.52

Во форма достапна за нарачката


Бебе Девојка Фустани Деца Облека Лето Стил За Девојки Модна Деца Деца Леопард Печати Долг Фустан Дете Памучна Облека
Опис : се Облекуваат 1 Пакет = 1 фустан Пол : девојки Главен Материјал : памук Сезона : летни За Возраст : 3 T-12 T Големина : 3/4/5/6/7/8/9/10/11/12
Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Главните својства

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
Чанг слатка
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Новина
Декорација:
Шема
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
020902
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Сезоната:
Лето

Избор на купувачот