skylarpu 2.6 инчен Екран на Допир за GARMIN Дакота 10 Рачни GPS Екран на Допир Панели Digitizer Стакло Поправка замена
Ново

skylarpu 2.6 инчен Екран на Допир за GARMIN Дакота 10 Рачни GPS Екран на Допир Панели Digitizer Стакло Поправка замена

DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
Дакота 10
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен :
Универзална
Големина:
2.6
Активната Површина:
56mm*38mm
Тип На Производ:
4-Wire Resistive Touch
Преглед:
67.5 мм*42.5 mm
Должина На Кабел:
17mm

Избор на купувачот