2 ПАРЧИЊА Оригинални Германија Balea Q10 Омега Комплекс АНТИ СТАРЕЕЊЕ, Анти-Навремено Око Крем стегната око кожата се борат оток темните кругови
Ново

2 ПАРЧИЊА Оригинални Германија Balea Q10 Омега Комплекс АНТИ СТАРЕЕЊЕ, Анти-Навремено Око Крем стегната око кожата се борат оток

DEN 1910.40

Во форма достапна за нарачката


Бренд : Balea Формулација : Крем се Однесува : Хидратација Затемнети : Не Типот на Кожата : Сите Типови на Кожа, Пол : Жените Карактеристики : Низа Земја/Регион на Производство : Германија
Око Крем Q10 Анти-Навремено 15 ml *2 ПАРЧИЊА На Balea Q10 Анти-Навремено Око Крем со Омега Комплекс за нежно затегнува кожата на окото дел и го штити од слободните радикали. Високиот Q10 е ефикасен енергетски снабдувач на клетките. На Q10 содржани во око крем активно придонесува кон кожата регенерација. Вегетаријанци.
1.Ние брод на Светот, освен APO/FPO
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20
работни дена. Русија некои област треба 60 или 90 дена. Времето за испорака зависи од
дестинација и други фактори, тоа може да трае до 20-40 работни дена.
3.Други посебни производот ќе биде испратен од страна на погоден превозот начин .
1.Жалам што ние не го сторат наплата ако само го промени вашиот ум и одлучи дека не сакаат на нив. Ве молиме размислете внимателно пред да нарачате.
2.Ние ќе рефундирање или замена за погрешни или оштетена стока. Ние не ќе надоместок за штета причинета од страна на клиентот. Производи мора да се врати во рок од 10 дена од приемот со оригиналниот пакет.
3.Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по Аукција Затворени.
4.Имаме за цел да се парцели подготвени за испраќање во рок од 5-7 работни дена по извршената уплата
примени.
5.Ако има било какви одложувања ние ќе ве контактираме веднаш.
6.Сите парцели се испраќаат преку курирска со песна и да се трага.

Главните својства

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Темно Круг
Состојка:
Омега Комплекс
Пол:
Унисекс
НЕТО-WT.:
2* 15ml
Бренд Име:
YourLove
Број На Модел На:
Q10 Око крем
Потекло:
Германија Balea
категорија:
борбата оток и темните кругови
Предност:
анти-стареењето око крем
feature1:
Вредни влага за нежни очи
Придобивки:
ефикасен против око навремено
Ефикасноста:
ја ревитализира и се изедначи на кожата
имот:
подобрување на око кожата еластичност
feature2:
Не се Тестираат врз Животни
Feature3:
прави очите посветла
Функција:
доволно влага око гел

Избор на купувачот