Различни Големини 100pcs Топлина Запечатување Рамен Ziplock Пошта Солза Рецка Мат Зелена Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Пластична Кеса
Ново

Различни Големини 100pcs Топлина Запечатување Рамен Ziplock Пошта Солза Рецка Мат Зелена Алуминиумска Фолија Zip Заклучување

DEN 517.92

Во форма достапна за нарачката


Мат Зелена Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Пластична Кеса
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум фолија соединение
Големина : Надворешниот Големина : 7x10cm( 2.75x4in)) Внатрешна големина : 6.5x7cm(2.5x2.75in)
8x12cm(3.25x4.75in) Внатрешна големина : 7x10cm(2.75x4in)
10x15cm(4x6in) Внатрешна големина : 9x11.5cm(3.5x4.5in)
12x18cm (4.7x7.3во) Внатрешна големина : 10.5x14cm (4x5.5in)
Дебелина : 3 MIL (8 C)
Стил : Три-страна печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дно
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав
** Големина може да се разликува од околу 2-5мм.
** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.
**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

Главните својства

боја:
Зелена Димензии 10x15cm, Зелена Големина 12x18cm, Зелена Големина 7x10cm, Зелена Големина 8x12cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
221-25
Бренд Име:
VoluPack
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Спецификација:
Depend on size
Капацитет:
Зависи Од Големината
Материјал:
Алуминиумска Фолија Mylar
Производот:
zip заклучување торба
Бои:
Зелена/ Сребрена/ Зелена
Ziplock кеси Функција:
Топлина Запечатува, Рециклираат
Обичај Цел:
прифатете

Избор на купувачот