Битник Ѕид Налепница Четириесет Различни Бои Уметност Ѕид Decals Отстранлив Винил Дома Декор Дневна Соба Персоналните Позадина ZA198
Ново

Битник Ѕид Налепница Четириесет Различни Бои Уметност Ѕид Decals Отстранлив Винил Дома Декор Дневна Соба Персоналните Позадина

DEN 431.00
DEN 574.56

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина(custom sizes достапни по барање) :
58cm широк x 65cm висок
Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја треба ,инаку ние ќе брод стандардната боја, ви благодариме.

Главните својства

боја:
црна, сина, сива, зелена, розова, виолетова, прилагодено боја
Големина:
58x65cm
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
za198
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот