Бесплатен превозот 5m Титаниум Temp Издувните Топлина Заврши Бои Грејач Отпорни Downpipe Врски Автомобил, Мотоцикл Лента Замена
Ново

Бесплатен превозот 5m Титаниум Temp Издувните Топлина Заврши Бои Грејач Отпорни Downpipe Врски Автомобил, Мотоцикл Лента Замена

DEN 474.00
DEN 648.96

Во форма достапна за нарачката

* домаќинство гас бојлер издувни цевки изолација Ова семејство на гас е цевковод оган изолација Употреба : топлинска изолација памук обвиткана околу издувни цевки фиксна стега. Ние ќе сен d youa нова штом ќе ја прими неговиот објект . Автомобилската издувни цевки бучава : ефикасно намалување на издувни цевки бучава.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија. гаранција 1. Примена предмет и функција : Автомобилски издувни главата кокс изолација : ефективно го блокира мотор издувната цевка топлина, ефикасно намалување на моторот на собна температура, заштита на електрични водови и гасоводи, намалување на температурата на телото.
Производ изведба : Тоа е отпорна на висока температура, ниска топлинска спроводливост, малиот топлински капацитет, термички шок; * одлично висока температура изолација перформанси, долг работен век; Тоа има анти контакт топење на алуминиум, цинк и други обоени метали гравирање способност; Тоа е добар ниска температура и висока температура сила; Тоа е не-токсични и безопасен за животната средина, без негативни ефекти; Производ апликација * автомобилот на издувните гасови кокс главата изолација Овој автомобил издувни цевки изолација Мотоцикл издувни цевки изолација за да се избегне scalding.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите Повратни информации за Контакт 1.Од понеделник до сабота .Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 3.Ако објектот не работи по истекот на 30 дена,ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. Плаќање 1.ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО 2. Топлинска изолација и анти scald на мотоцикл издувни цевки : топлинска изолација на издувната цевка на мотоцикл за Да се спречи себе или своето семејство да бидат scalded.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени .Pls им овозможи мало задоцнување.Ако сте ја купиле повеќе објекти,ве молиме да користите количката и проверете еднаш за сите inste ад на плаќање за нив поединечно.Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области - ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8,Пекинг време.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3. Поединци може да DIY. Се враќа 1. Русија Федерација ,обично трае околу 25~50 дена,Pls им овозможи мало задоцнување.Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.Ние ќе ви испратиме точни.Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред,ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете . Бразил ,обично трае околу 30~60 дена.
Испорака
1. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.Купувачот плаќа врати превозот.Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања"за детали.
Welocome на нашата продавница
Бесплатен превозот 5m Титаниум Temp Издувните Топлина Заврши Бои Грејач Отпорни Downpipe Врски Автомобил, Мотоцикл Лента Замена
Пријател,кога цел,ве Молиме забелешка сакаат кој тип, Ако не се забелешка,ние само испрати акции од типот на вас.

Главните својства

боја:
4 бела, 6 Сребрени, 9 Виолетова, Жолта 10
Бренд Име:
ZSDTRP
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Висока температура изолација материјал
Име На Модел:
5 метри
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
моторни издувните пригушувач Изолациони платно
Motobike Направи:
BMW
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
50cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
тип на модел:
Црвена,Сина,Црна,други
Се користи во:
Мопед,мотоцикл Трки
Користи:
мотоцикл издувна цевка пригушувач
Пакет:
5 метри
со појас:
Yes

Избор на купувачот