1PCS Мечка Срцето Печати Прирачник Десктоп Молив Острилка
Ново

1PCS Мечка Срцето Печати Прирачник Десктоп Молив Острилка

DEN 570.24

Во форма достапна за нарачката

1 PCS Мечка Срцето Печати Прирачник Десктоп Молив Острилка Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Молив Острилка Материјал Пластика, Метал Погоден за 10мм / 0.39" Дијаметар Молив Дијаметар (Прибл. ) 55мм x 47mm x 85mm (L * W * T )

Главните својства

Број На Модел На:
55мм x 47mm x 85mm
Тип:
Механички
Бренд Име:
oze19921102
Возраст:
>6 години
Новина:
Нови

Избор на купувачот