skylarpu 4.3 инчен LCD екран за GARMIN Nuvi 1340 1340T 1350 1350T GPS LCD екран со Допир digitizer
Ново

skylarpu 4.3 инчен LCD екран за GARMIN Nuvi 1340 1340T 1350 1350T GPS LCD екран со Допир digitizer

DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Главните својства

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Nuvi 1340
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Компатибилен :
Универзална
Големина:
4.3
Гледање област:
98.70 мм*67.20 mm
Панел тип:
AT043TN24 V. 4
интерфејс број:
67 иглички
Резолуција На Екранот:
480(RGB)*272WVGA)
Надворешна димензија:
105.50 мм*67.20 mm
Приказна Површина:
95.04 мм*53.856 mm
Размерот:
16

Избор на купувачот