Виножито Геј, Лезбејка Мрачно Срце Мажи Жени Парада Хомосексуалните Знаме 150X90CM Банер 100D Полиестер Со Grommets
Ново

Виножито Геј, Лезбејка Мрачно Срце Мажи Жени Парада Хомосексуалните Знаме 150X90CM Банер 100D Полиестер Со Grommets

DEN 316.80

Во форма достапна за нарачката


Helmt Атланта Соколи Знаме е Црно, Црвено 90x150cm Банер Светската Серија Фудбалски Тим 100 D Полиестер Знамиња Банери Виси Декорација да се НАПРАВИ ЗНАМИЊА НАЈДОБРИ!!! НАЈДОБРИ ЗНАМЕ - ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР! ПОВЕЌЕ ОД 25 ПАРЧИЊА 10% ПОПУСТ И ИСПОРАЧАНИ ОД СТРАНА НА FEDEX ОДНОСНО!!! Ние може да прилагодено!!
•Сосема нов, Спакувани во OPP Вреќа, Неотворена & Неискористени
•Високо квалитетни, трајни и мала тежина полиестер
•90x150cm, 3'x5', 36"x60"
•бели ракави со 2 Месинг Grommets да се Закачите на Јарболот, двојно stitched рабови за издржливост
•Дигитален принт, за внатрешна и надворешна употреба
Вратило или имаат метал дупки ве молам оставете ме порака, нема порака за сите испрати метал дупки стил
Било кој модел Знаме го прифати сопствени направени, добредојдовте да контактирате!
Испорака Термин
1. EPacket : за 7-15 дена да пристигне
2. Fedex ОДНОСНО : за 4~7 дена да пристигне
3. Обично ние одбележуваме мала вредност на товарен лист да ви помогне да избега увоз доход, ме контактирате доколку имате посебни барање на вредност.

Главните својства

Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Бренд Име:
QDYINA
Јарболот Материјал:
Алуминиум
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
GLF005
Тип:
Печатени
Ткаенини:
Полиестер
Тим:
Хомосексуалните Знаме

Избор на купувачот