ТУРБО GT3582 GT3582-1 Универзална Турбополнач компресор a/r 0.70 турбина AR a/r 0.63 Вода за ладење T3 Oulet 4 гром 400-500HP
Ново

ТУРБО GT3582 GT3582-1 Универзална Турбополнач компресор a/r 0.70 турбина AR a/r 0.63 Вода за ладење T3 Oulet 4 гром 400-500HP

DEN 10920.00
DEN 11999.52

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Ако добиете информации за производот и не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД напуштање на било кој тип на повратни информации.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. Овие трошоци се на купувачот одговорност.4
Exducer 82mm Inducer на македонија (61.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.70
Компресор Тркала : Ф61. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.3 mm
Exducer 56mm Inducer 65.4 mm
Штекер 2"
Влезот 4"
=====================
Турбина : A/R 0.
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.63 Вода за Ладење и масло за подмачкување Oulet 4 гром T3 400-500 HP
Семејството Турбо модел :
GT3582 GT3582-1 Анти-пренапони Turbo
Компресор : A/R 0. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.

Главните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Модел Година:
1995-
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Име На Модел:
GT3582 GT3582-1 комп a/r 0.70 круг a/r 0.63 вода 4 гром T3 400-500HP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
20inch
Турбо Модел :
GT3582 GT3582-1 НЕМА Анти-пренапони Турбо Турбополнач
компресор:
Компресор тркала:
Exducer 82mm Inducer на македонија (61.4 mm Штекер 2 Влезот 4
турбина:
Турбина Тркала:
Exducer 56mm Inducer 65.25 mm
прирабница:
Штекер 4 гром Турбина прирабница; влезот T3 Прирабница
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување

Избор на купувачот